FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

NATURALNA SESJA CIĄŻOWA

Naturalna sesja ciążowa może odbyć się w plenerze, miejscu, które znacie i lubicie lub w zaciszu Twojego własnego domu, aby nadać jej charakter jeszcze bardziej osobisty i lifestyle’owy. Głównym celem sesji są kreatywne, naturalne i niepozowane zdjęcia. Fotografie przedstawiające samą oczekującą mamę oraz te, na których spędza czas z rodziną. Kadry pełne ciepła, radości i nadziei związanych z nadchodzącymi w Waszym rodzinnym życiu zmianami. Kiedy zarezerwujesz termin sesji skontaktuję się z Tobą, aby Cię poznać oraz wspólnie zaplanować Twoją wymarzoną sesję ciążową.

Dokładna cena sesji jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wariantu sesji i dodatkowych usług po kontakcie.  Zwykle waha się między 400-600zł.

KLASYCZNA SESJA CIĄŻOWA

Sesja dla mamy, która chciałaby uwiecznić wyjątkowy czas oczekiwania na swój mały-wielki cud. Ma na celu pokazanie całego Twojego piękna, udokumentowanie proces zmian przez które przechodzi Twoje ciało i dusza oraz całą miłość jaką masz w sobie do nowego życia rosnącego pod Twoim sercem. W trakcie pracy staram się podkreślić całą piękną kobiecość przyszłej mamy, efektem czego są bardzo osobiste fotografie pokazujące prawdziwą Ciebie w tym okresie. Na sesję po konsultacji z Tobą przygotowuję pełną stylizację w studiu. Po zarezerwowaniu terminu sesji skontaktuję się z Tobą, aby Cię poznać i ustalić plan wyjątkowej sesji według Twoich oczekiwań.

Dokładna cena sesji jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wariantu sesji i dodatkowych usług po kontakcie.  Zwykle waha się między 500-600zł.