FOTOGRAFIA NOWORODKOWA

WITAJ W DOMU

„Witaj w domu” to naturalna sesja noworodkowa typu lifestyle. Zdjęcia odbywają się w domowym zaciszu w ciągu pierwszych 3 tygodni życia maluszka. Żadnych akcesoriów, żadnych zbędnych dodatków, tylko fotograf, dziecko oraz jego kochająca rodzina. Celem tej sesji jest uchwycenie Waszych pierwszych wspólnych dni i niezwykłych chwil. W trakcie pracy skupiam się na prawdziwych emocjach i tych wzruszających szczegółach, które gdzieś tam pośród codziennych obowiązków czasami potrafią nam uciec. Jest to idealna sesja dla noworodków oraz rodziców, którzy cenią sobie naturalność, szczere emocje i piękne niepozowane kadry.Dokładna cena sesji jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wariantu sesji i dodatkowych usług po kontakcie.  Zwykle waha się między 500-600zł.Fotografia noworodkowa | Poznań

KLASYCZNA SESJA NOWORODKOWA

Klasyczna sesja noworodkowa, to jedyna typowo stylizowana i pozowana sesja, którą wciąż mam w ofercie. Całą sesję wykonuję w studiu w Poznaniu. Do sesji zapewniam wszystkie dodatki, akcesoria i ubranka dla malucha. Stylizacje utrzymuję w neutralnych i spokojnych kolorach, aby zdjęcia były klasyczne i ponadczasowe. W trakcie sesji wykonuję przede wszystkim zdjęcia samego noworodka oraz  kilka wspólnych wraz z rodzicami.

Dokładna cena sesji jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wariantu sesji i dodatkowych usług po kontakcie.  Zwykle waha się między 500-600zł.