REGULAMIN SESJI

1. Przed dokonaniem rezerwacji sesji proszę o kontakt na adres mailowy kasia@onceupon.pl lub numer telefonu 666308466, celem ustalenia terminu sesji.

2. Sesje odbywają się od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość wykonania sesji w sobotę lub niedzielę przy dopłacie 100 zł do ceny sesji.

3. Przy rezerwacji terminu sesji proszę o dokonanie przelewu na kwotę 190 zł. Wpłata tej kwoty gwarantuje rezerwację terminu. Pozostała kwota za wybrany pakiet jest płatna zawsze w dniu sesji.

4. Do 10 dni roboczych od sesji otrzymacie ode mnie galerię zdjęć wyboru w serwisie zalamo.com. Po wybraniu przez Was zdjęć według zakupionego pakietu zdjęcia poddaję szczegółowej obróbce cery oraz innych detali. Od momentu wybrania przez Was ujęć, zdjęcia w pełnej rozdzielczości prześlę Wam w przeciągu kolejnych 10 dni roboczych. Zależnie od pakietu zdjęcia przekazuję wraz z odbitkami i/lub ekskluzywnym fotoalbumem.

5. Klient otrzymuje zdjęcia w formacie JPG w pełnej rozdzielczości poddane autorskiej obróbce oraz zależnie od zakupionego pakietu odbitki i/lub fotoalbum. Nie udostępniam surowych plików z aparatu (pliki RAW).

6. Wszystkie surowe zdjęcia z sesji przetrzymuję na dysku miesiąc od przekazania Wam zdjęć a następnie usuwam.

7. Przystąpienie do sesji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

/!\ error getUserIDFromUserName. /!\ error empty username or access token.