REGULAMIN SESJI

1. Przed dokonaniem rezerwacji sesji proszę o kontakt na adres mailowy kasia@onceupon.pl lub numer telefonu 666308466, celem ustalenia terminu sesji.

2. Sesje odbywają się od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość wykonania sesji w sobotę lub niedzielę przy dopłacie 100 zł do ceny sesji.

3. Przy rezerwacji terminu sesji proszę o dokonanie przelewu na kwotę 190 zł. Wpłata tej kwoty gwarantuje rezerwację terminu. Pozostała kwota za wybrany pakiet jest płatna zawsze w dniu sesji.

4. Do 10 dni roboczych od sesji otrzymacie ode mnie link oraz hasło do Waszej galerii online na stronie. Po wybraniu przez Was zdjęć według zakupionego pakietu zdjęcia poddaję szczegółowej obróbce cery oraz innych detali. Od momentu wybrania przez Was ujęć, zdjęcia w pełnej rozdzielczości prześlę Wam w przeciągu kolejnych 10 dni roboczych. Zależnie od pakietu zdjęcia przekazuję wraz z odbitkami i/lub ekskluzywnym fotoalbumem.

5. Klient otrzymuje zdjęcia w formacie JPG w pełnej rozdzielczości poddane autorskiej obróbce oraz zależnie od zakupionego pakietu odbitki i/lub fotoalbum. Nie udostępniam surowych plików z aparatu (pliki RAW).

6. Przystąpienie do sesji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.