Mini sesje w klimacie boho - OnceUpon.pl - fotografia ciążowa, noworodkowa i rodzinna Poznań

Mini sesje w klimacie boho

Kochani!

Zapraszam Was serdecznie do mojej bajki – czyli na mini sesje w cudownym, ukochanym przeze mnie klimacie boho. Będą one obywać się w specjalnie zaaranżowanej w moim studiu scenerii na ulicy Jeżyckiej 45/9.

Przeznaczyłam na takie sesje dla Was sobotę 21.14.18 oraz niedzielę 22.04.2018. Liczba miejsc jest mocno ograniczona ponieważ muszą się odbyć przy świetle dziennym. W ramach sesji mogę wykonać zarówno zdjęcia rodzinne, ciążowe, portretowe, kobiece jak i zdjęcia par. Niżej na stronie znajdziesz szczegóły na temat tego co dokładnie wchodzi w skład pakietu.

Jest to doskonała okazja dla tych z Was, którzy od dłuższego czasu podglądają moje prace, a jeszcze nigdy nie mieli okazji ze mną współpracować.  Tych z Was, z którymi znam się z poprzednich sesji oczywiście także serdecznie zapraszam, jeśli chcielibyście ponownie zawitać przed moim obiektywem.

Do zobaczenia na mini sesjach!

Kasia

Jak to będzie wyglądało?

PRZEBIEG SESJI


Podczas każdej mini sesję sesję mamy do dyspozycji 30 minut. Zdjęcia powstaną w przygotowanej specjalnie na sesję scenerii w klimacie boho, pełnej poduszek, kocy i zielenii. Do Waszej dyspozycji będzie przygotowana garderoba w stylu bohemian w postaci luźnych jasnych sukienek i bluzek dla mam, strojów dla maluchów oraz zielonych naturalnych wianków.

Polecam także przygotować własną garderobę, gdyby okazało się, że stroje które mam np. nie leżą na Was dobrze lub nie mam dobrych rozmiarów na Wasze dzieci. Żeby ułatwić Wam sprawę przygotowałam tablicę na pinterest z inspiracjami, w co ubrać całą rodzinę :) Kliknij tutaj, żeby ja zobaczyć.

Po sesji przesyłam Wam link do galerii zabezpieczonej hasłem z nieobrobionymi zdjęciami do wyboru zdjęć, które chcecie otrzymać. Zdjęcia, które wybierzecie w systemie poddam obróbce i prześlę Wam je w pełnej rozdzielczości na adres mailowy. Później już tylko będzie mogli cieszyć się z wyjątkowej pamiątki.


ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMACIE


W ramach podstawowego pakietu mini sesji otrzymacie:

7 najlepszych zdjęć z sesji  w pełnej rozdzielczości poddanych obróbce i wysłanych drogą mailową.*

Istnieje możliwość dokupienia kolejnych ujęć w cenie 30 zł/ 1 szt.

W trakcie mini sesji wykonuję zdjęcia w max dwóch stylizacjach.

Galerię ze zdjęciami do wyboru przesyłam w ciągu 7 dni od dnia sesji. Od momentu wybrania przez Was zdjęć w systemie potrzebuję do 10 dni roboczych, aby przesłać Wam gotowe, poddane obróbce zdjęcia.

* Zdjęcia poddaję obróbce kolorystycznej, poprawiam skórę, usuwam drobne niedoskonałości cery. Nie prasuję ubrań cyfrowo, nie farbuję włosów, odrostów, nie wyszczuplam, nie przeklejam oczu :)))


Makijaż i fryzura dla Pań:

W niedzielę 22.04.18 na miejscu będą makijażystki i fryzjerki z kolanowska.com, które będą mogły przygotować do sesji chętne panie. Cena samego makijażu wynosi 150 zł a makijażu wraz z fryzurą 250 zł. Wymagane są wcześniejsze zapisy drogą mailową na adres kasia@onceupon.pl. Płatności za makijaż i fryzurę dokonujecie na miejscu bezpośrednio u dziewczyn. Wymagana jest wcześniejsza przedpłata przy zapisie w wysokości 50 zł.

Cena

 • Mini sesja boho
 • 249
 • 30 minutowa sesja zdjęciowa w scenerii boho
 • 7 najlepszych zdjęć w formie cyfrowej poddanych starannej obróbce
 • możliwość dokupienia kolejnych ujęć w cenie 30 zł/ 1 szt
 • obróbka w terminie 10 dni roboczych od wybrania ujęć przez klienta
 • zgoda na publikację zdjęć w porftolio oraz na stronach reklamujących markę Once Upon Photography
 • Zarezerwuj termin
 • Mini sesja boho bez zgody na publikację zdjęć
 • 299
 • 30 minutowa sesja zdjęciowa w scenerii boho
 • 7 najlepszych zdjęć w formie cyfrowej poddanych starannej obróbce
 • możliwość dokupienia kolejnych ujęć w cenie 30 zł/ 1 szt
 • obróbka w terminie 10 dni roboczych od wybrania ujęć przez klienta
 • zdjęcia nie będą nigdzie publikowane i zostaną przekazane jedynie klientom
 • zarezerwuj termin
 • Kasia jako fotografka urzekła mnie świetnym podejściem do dzieci i co najważniejsze: doskonałym wyczuciem pięknych chwil. W ten sposób powstają niebanalne ujęcia o dużym pozytywnym ładunku emocjonalnym. Zdecydowanie polecam.
  Emilia
  Emilia

Warunki udziału w sesji:

Sceneria jest dostępna zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Sesje odbywają się w terminie podanym w opisie produktu w sklepie.

Rezerwując miejsce decydujesz się na konkretną godzinę, którą możesz wybrać podczas zakupu. Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany godziny.

Jeżeli zakupisz sesję, a niestety z przyczyn losowych nie będziecie mogli się na niej pojawić w wybranym w systemie dniu i godzinie, kwotę jaką wpłaciliście na poczet mini sesji będziecie mogli przeznaczyć jako voucher na zakup dowolnej sesji ze standardowej oferty.

Zarezerwuj miejsce: