Aneta
Gorąco polecam! Cudowne ujęcia wprawnego oka Pani Fotograf. Bez żadnego ustawiania czy pozowania! Niesamowite - pełen profesjonalizm. Do dziś jestem pod wrażeniem jak udało się zatrzymać w kadrze te ulotne, krótkie, rodzinnie intymne chwile. Do tego wspaniała, niespieszna atmosfera podczas sesji uwzględniająca potrzeby małego modela (np. nagły wielki noworodkowy głód). Wreszcie, przesympatyczna Pani Fotograf. Po prostu lubię!

Aneta
Joanna
Gorąco polecam! Atmosfera i komfort podczas sesji rewelacyjne, Kasia zadbała o każdy szczegół, zwłaszcza przy sesji noworodkowej, podczas której główny bohater otoczony był szczególną troską. Efekt jest oszałamiający, przecudne zdjęcia, które pozostaną pamiątką na zawsze. Jeszcze raz dziękujemy.

Joanna
Ania
Kasia z Once Upon Photography jest fantastyczną fotografką. Zrobiła dla naszej trójki profesjonalne i piękne zdjęcia podczas dwóch sesji. Współpracę z Kasią polecam każdemu, kto chce zrobić sesję zdjęciową brzuszkową i noworodkową. Sprawdziła się w warunkach ciążowo-plenerowych i zachwyciła nas w noworodkowym studio. Bardzo dziękuję Kasiu za pomysłowe fotki i naturalne ujęcia. Będę Cię polecać!

Ania
Monika
Kasiu, dziękujemy za ta cudowną sesję! Zdjęcia są rewelacyjne, a nastrój, który towarzyszył przy ich "tworzeniu" zaskakująco - wesoły, spontaniczny i naturalny! Jesteśmy pod dużym wrażeniem Twojego wyczucia "chwili"!

Monika
Angelika
Fotograf, która rozumie co to znaczy ciąża i macierzyństwo i wie co powinna wiedzieć. Czyli jak ustawić nogę/ rękę/ profil żeby brzuch wyglądał uroczo a nie złowieszczo. Żeby zdjęcia były słodkie ale nie cukierkowe i dostosowuje się do indywidualnych życzeń klienta. Polecam!

Angelika
Emilia
Kasia jako fotografka urzekła mnie świetnym podejściem do dzieci i co najważniejsze: doskonałym wyczuciem pięknych chwil. W ten sposób powstają niebanalne ujęcia o dużym pozytywnym ładunku emocjonalnym. Zdecydowanie polecam.

Emilia