REGULAMIN SESJI

1. Przed dokonaniem rezerwacji sesji proszę o kontakt na adres mailowy kasia@onceupon.pl lub numer telefonu 666308466, celem ustalenia terminu sesji.

2. Przy rezerwacji terminu sesji proszę o dokonanie przelewu na kwotę 190 zł. Wpłata tej kwoty gwarantuje rezerwację terminu. Pozostała kwota za wybrany pakiet jest płatna zawsze najpóźniej w dniu sesji.

3. Do 10 dni roboczych od sesji otrzymacie ode mnie poglądową galerię niepoddanych obróbce zdjęć do wyboru w serwisie zalamo.com. Na dokonanie wyboru macie 7 dni. Po wybraniu przez Was zdjęć według zakupionego pakietu zdjęcia poddaję szczegółowej obróbce. Od momentu wybrania przez Was ujęć, zdjęcia w pełnej rozdzielczości prześlę Wam w przeciągu kolejnych 10 dni roboczych. 

4. Jeżeli nie dokonacie wyboru ujęć w ciągu 7 dni od momentu otrzymania galerii do wyboru, moment przekazania gotowych zdjęć może wydłużyć się do 6 tygodni od momentu ich wybrania przez Was.

5. Zależnie od pakietu zdjęcia przekazuję same lub wraz z odbitkami i/lub ekskluzywnym fotoalbumem. Czas oczekiwania na odbitki to + 7 dni od momentu przekazania Wam gotowych zdjęć w formie cyfrowej. Czas oczekiwania na album to od 2 do 6 tygodni od momentu przekazania Wam gotowych zdjęć w formie cyfrowej. Czas ten jest zależny od terminów realizacji zewnętrznych firm, z których zamawiam albumy.

6. Klient otrzymuje jedynie zdjęcia w formacie JPG w pełnej rozdzielczości poddane autorskiej obróbce oraz zależnie od zakupionego pakietu odbitki i/lub fotoalbum. Nie udostępniam surowych plików z aparatu (pliki RAW) ani niepoddanych obróbce zdjęć. 5. Wszystkie surowe zdjęcia z sesji przetrzymuję na dysku miesiąc od przekazania zdjęć a następnie usuwam. Zdjęcia w formacie jpg mogę usunąć po 3 miesiącach od ich przekazania.

7. Przystąpienie do sesji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.


Sprawdź voucher prezentowy

w sam raz na prezent

You have Successfully Subscribed!