Regulamin sesji - OnceUpon.pl - fotografia ciążowa, noworodkowa i rodzinna Poznań

REGULAMIN SESJI

1. Przed dokonaniem rezerwacji sesji proszę o kontakt drogą mailową lub numer telefonu 666308466, celem ustalenia terminu sesji.

2. Przy rezerwacji terminu sesji proszę o dokonanie przelewu na kwotę 190 zł. Wpłata tej kwoty gwarantuje rezerwację terminu. Pozostała kwota za wybrany pakiet jest płatna zawsze najpóźniej w dniu sesji.

3. Do 10 dni roboczych od sesji otrzymacie ode mnie poglądową galerię niepoddanych obróbce zdjęć do wyboru w serwisie zalamo.com. Na dokonanie wyboru macie 7 dni. Po wybraniu przez Was zdjęć według zakupionego pakietu zdjęcia poddaję szczegółowej obróbce. Od momentu wybrania przez Was ujęć, zdjęcia w pełnej rozdzielczości prześlę Wam w przeciągu kolejnych 10 dni roboczych. 

4. Jeżeli nie dokonacie wyboru ujęć w ciągu 7 dni od momentu otrzymania galerii do wyboru, moment przekazania gotowych zdjęć może wydłużyć się do 6 tygodni od momentu ich wybrania przez Was.

5. Zależnie od pakietu zdjęcia przekazuję same lub wraz z odbitkami i/lub ekskluzywnym fotoalbumem. Czas oczekiwania na odbitki to + 7 dni od momentu przekazania Wam gotowych zdjęć w formie cyfrowej. Czas oczekiwania na album to od 2 do 4 tygodni od momentu przekazania Wam gotowych zdjęć w formie cyfrowej. Czas ten jest zależny od terminów realizacji zewnętrznych firm, z których zamawiam albumy. 

6. Odbitki i albumy można odbierać w studiu na ulicy Dąbrowskiego 15 w każdy wtorek w godzinach 9.00-17.00. Jeżeli z jakiś przyczyn (choroba/sytuacja losowa) odbiory nie będą możliwe, poinformuję o tym w poście na profilu Once Upon Photography na facebook’u. 

7. Klient otrzymuje jedynie zdjęcia w formacie JPG w pełnej rozdzielczości poddane autorskiej obróbce oraz zależnie od zakupionego pakietu odbitki i/lub fotoalbum. Nie udostępniam surowych plików z aparatu (pliki RAW) ani niepoddanych obróbce zdjęć.

8.  Zdjęcia w formacie jpg mogę usunąć po upływie 3 miesięcy od ich przekazania klientom. Po przekazaniu zdjęć zawsze proszę klienta o zapisanie ich i wykonanie kopii we własnym zakresie, aby w wyniku np. sytuacji losowych nie stracić cennej pamiątki.

9. Przystąpienie do sesji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.