POZNAJMY SIĘ


Cześć! Cieszę się, że tu jesteś!

To właśnie ja kryję się pod marką Once Upon Photography. Specjalizuję się w naturalnej fotografii ciążowej, noworodkowej, rodzinnej i ślubnej.

Prywatnie jestem mamą cudownej małej iskierki. Doskonale rozumiem jak ważne jest zatrzymywanie tych ulotnych chwil z życia naszych pociech i jestem wdzięczna, że rozważasz mnie jako Waszego kolejnego fotografa.

Fotografia, poza byciem mamą, jest jedną z największych przygód w moim życiu. Lata kształcenia na kierunkach artystycznych, grafice oraz projektowaniu nauczyły mnie sztuki malowania światłem, by tworzyć piękne i unikalne zdjęcia. Ogromną radość sprawia mi nieustannie kształcenie się w tej materii – obecnie studiuję w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Wychowywanie pełnej życia dziewczynki dały mi lekcje jak obchodzić się z maluchami, wywoływać uśmiechy na ich buziach oraz jak bezpiecznie zająć się nimi w trakcie sesji noworodkowej.

Rozgość się. Zobacz moje prace, przeczytaj więcej o mnie i o mojej pasji. Jeżeli jesteś zainteresowana sesją i stworzeniem czegoś pięknego oraz mającego znaczenie, będę szczęśliwa jeżeli do mnie napiszesz.

– Kasia